KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6823038

nr 682 3038

Blandteknik

osignerad, flicka med blomma, 30x22

Utrop:

300 kr

Såld:

5.300 kr

måndag 21 februari 2011
kl 18:21:53